ALUMINIUM WELDER - Stocznia - Denmark

Stocznia w Danii poszukuje spawaczy aluminium. Wiec jezeli masz wazny certyfikat na MAG 131 HL045 i doswiadczenie - nie czekaj i odpowiedz na nasze ogloszenie.

Arbejdssted:
Ringkøbing-Skjern Kommune
Oprettet:
01.05.24
Udløber:
25.05.24
Jobtype:
Vikariat
Jobkategori:
Svejsearbejde

Glownym zadaniem bedzie przedluzanie statkow.

- 55 godzin pracy w tygodniu ( bank godzin ).

- 220 kr na godzine.

- nocleg w wysokosci okolo 150 - 170 kr. za dobe.

WYMAGANIA

- cert. MAG 131 aluminium  HL045

- spawanie blach o grubosci 5-10 mm

- spoina doczolowa

- spoina pachwinowa

- ciecie metalu

- doswiadczenie pracy na stoczni

- znajomosc jezyka angielskiego

- samochod aby moc dojezdzac z miejsca zamiszkania do pracy.

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie przez duńską agencje pracy.
  • Pracę tymczasową na duńskich warunkach.
  • Możliwość długoterminowej współpracy.
  • Wyplata co 2 tygodnie (tygodnie parzyste).
  • Urlopowe 12,5%.
  • SH
  • Skladki emerytalne
  • Zapewniamy opiekę administracyjna: karta podatkowa, ubezpieczenie.
  • Wsparcie naszych konsultantów przez cały okres trwania umowy.

Del dette jobopslag
Om jobbet
Oprettet:
01.05.24
Udløber:
25.05.24
Jobtype:
Vikariat
Har du spørgsmål?
Staffing Consultant:
Joanna Wilczynska Grzebieluch

Udløber: 25.05.24