MECANIC AGRICOL

Mecanic agricol pentru Danemarca

Arbejdssted:
Danemarca
Oprettet:
23.04.24
Udløber:
01.06.24
Jobtype:
Fastansættelse
Jobkategori:
Mekanikerarbejde

Ești mecanic agricol calificat în căutarea unei oportunități interesante? Suntem în căutarea ta! Compania noastră caută mecanici agricoli experimentați și dedicați să se alăture echipei noastre. Dacă ești pasionat de mașinile agricole și ai o privire atentă la detalii, vrem să te cunoaștem.

Responsabilități:

  • Efectuarea întreținerii de rutină și a reparațiilor la mașinile agricole, inclusiv tractoare, combine.
  • Diagnosticarea problemelor mecanice și implementarea soluțiilor eficiente într-un mod rapid.
  • Efectuarea inspecțiilor pentru a se asigura că echipamentul respectă standardele de siguranță și cerințele de reglementare.
  • Colaborarea cu membrii echipei pentru a prioritiza sarcinile și a maximiza eficiența.
  • Menținerea unor înregistrări precise ale activităților de întreținere și ale nivelurilor de inventar.

Cerințe:

  • Experiență dovedită ca mecanic agricol sau rol similar.
  • Competență în diagnosticarea și repararea problemelor mecanice ale echipamentelor agricole.
  • Cunoștințe solide despre motoarele diesel, sistemele hidraulice și sistemele electrice.
  • Capacitatea de a lucra independent și ca parte a unei echipe într-un mediu dinamic.
  • Abilități excelente de rezolvare a problemelor și atenție la detalii.
  • Permis de conducere valid.

Oferim:

  • Posibilitate de colaborare pe termen lung.
  • Salariu competitiv în funcție de experiență și calificări.
  • Angajare legală de către o agenție de lucru daneză.
  • Salariu plătit la fiecare 2 săptămâni.
  • Plata suplimentară de concediu 12,5% + SH (plată pentru duminică și sărbători).
  • Oferim asistență administrativă cu cardul de taxe, asigurări de sănătate.
  • Oferim ajutor cu cazarea.
  • Sprijin din partea consultanților noștri pe toata durata contractului.

Interesat să afli mai multe?

Pentru mai multe informații, poți contacta departamentul JKS International la +45 7332 3756 Gerhard Deak sau e-mail: gerde@jks.dk

Del dette jobopslag
Om jobbet
Danemarca
Oprettet:
23.04.24
Udløber:
01.06.24
Jobtype:
Har du spørgsmål?
Staffing Consultant:
Gerhard Deak

Udløber: 01.06.24