Tubulator

Tubulator pentru santier naval

Arbejdssted:
Skagen
Oprettet:
19.03.24
Udløber:
01.05.24
Jobtype:
Fastansættelse
Jobkategori:
Tværgående arbejde / jern, metal og auto

Tubulator

Căutăm un tubulator priceput și experimentat pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul selectat va fi responsabil de instalarea, asamblarea și întreținerea sistemelor de conducte pentru diverse aplicații industriale și comerciale. Responsabilitățile pot include citirea planurilor, tăierea și filetarea țevilor, sudarea și asigurarea că toate instalațiile respectă standardele de siguranță și calitate.

Responsabilități:

  • Citirea și interpretarea planurilor și desenelor tehnice pentru a determina specificațiile și aranjamentele conductelor.
  • Măsurarea, tăierea, filetarea și îndoirea țevilor la forme necesare folosind unelte manuale și electrice.
  • Sudarea, bronzarea, lipirea sau cimentarea îmbinărilor pentru a conecta țevile și a fabrica secțiuni ale sistemelor de conducte.
  • Instalarea și întreținerea sistemelor de conducte pentru apă, abur, gaze, substanțe chimice sau alte fluide.
  • Testarea sistemelor de conducte pentru scurgeri folosind manometre și alte echipamente de testare.
  • Colaborarea cu alți muncitori în construcții și contractori pentru a asigura finalizarea proiectului în timp util și eficient.
  • Respectarea regulamentelor de siguranță și a politicilor companiei în tot momentul.

Cerințe:

  • Experiență dovedită ca tubulator sau într-un rol similar.
  • Competență în citirea planurilor și desenelor tehnice.
  • Cunoștințe solide despre materialele, uneltele și tehnicile de conductă.
  • Capacitatea de a folosi unelte manuale și electrice în siguranță și eficient.
  • Abilități de sudură și fabricație sunt foarte dorite.
  • Excelente abilități de rezolvare a problemelor și de comunicare.
  • Atenție la detalii și capacitatea de a lucra independent sau în echipă.
  • Conditie fizica și capacitatea de a lucra în diverse medii, inclusiv în spații înguste și la înălțime.

Oferim:

  • Posibilitatea unei colaborări pe termen lung.
  • Angajare legală prin intermediul unei agenții de muncă daneze.
  • Salariu plătit la fiecare 2 săptămâni.
  • Plată suplimentară pentru concediu 12,5 % + SH (plata pentru duminică și sărbători).
  • Oferim asistență administrativă pentru cardul de taxe, asigurările de sănătate.
  • Oferim asistență pentru cazare.
  • Suport din partea consultanților noștri pe toată durata contractului.

Aplicație:

Dacă sunteti interesat de oferta de muncă, completați formularul de aplicare și atașați-vă CV-ul cât mai curând posibil. Pentru mai multe informații, puteți contacta Departamentul Internațional JKS la +45 73323756 Gerhard Deak.

Del dette jobopslag
Om jobbet
Skagen
Oprettet:
19.03.24
Udløber:
01.05.24
Jobtype:
Har du spørgsmål?
Staffing Consultant:
Gerhard Deak

Udløber: 01.05.24